SWETR LUZNY Z OZDOBNA PLISA

0

Posted by admin | Posted in Uncategorized | Posted on 04-03-2018

SWETR LUŹNY Z OZDOBNĄ PLISĄ. Materiał: 36 dkg wełny w kolorze niebieskim; druty nr 2 Ściągacz- 1 oczko prawe, 1 oczko lewe. Wykończenie swetra – plisę szerokości 15 oczek wykonać następującym ściegiem: 1 rząd – 1 oczko lewe, dodać 1 oczko (z nitki między oczkami przerobić 1 oczko prawe), 5 oczek prawych, 3 oczka przerobić razem na lewo, 5 oczek prawych, dodać 1 oczko jak poprzednio, 1 oczko lewe; 2 i 4 rząd – 1 oczko prawe, 13 oczek lewych, 1 oczko prawe; 3 rząd – 1 oczko lewe, 13 oczek prawych, 1 oczko lewe; 5 rząd – jak pierwszy itd. Ścieg pończoszniczy – 1 rząd – oczka prawe, 2 rząd oczka lewe. próba – 13 oczek ściegiem pończoszniczym = 4 cm. Read the rest of this entry »

Biżuteria na aukcjach internetowych

0

Posted by admin | Posted in Uncategorized | Posted on 27-02-2018

Dzisiejszy świat a dokładniej dzisiejszy biznes opiera się w pierwszej kolejności na sprzedaży wszelkiego rodzaju produktów. Sprzedaż dla wszystkich firm jest, bowiem najważniejsze i pozwala na bieżące utrzymanie firmy a zatem zapewnienie płynności finansowej. Ona jest najważniejsza w przypadku każdego biznesu. Jednak, aby tak się stało a zatem aby sprzedaż działała tak jak należy konieczne jest zapewnienie odpowiednich kanałów sprzedaży, poprzez które będą dystrybuowane odpowiednie produkty. Trzeba, zatem stworzyć klientowi odpowiednie warunki, w których może on kupić dla siebie odpowiedni, wybrany produkt. Read the rest of this entry »

Biżuteria dla dzieci

0

Posted by admin | Posted in Uncategorized | Posted on 26-02-2018

W aspekcie wszelkiego rodzaju biżuterii oferowanej nie tylko w naszym kraju, ale również i na świecie możemy znaleźć bardzo wiele różnych grup docelowych. Począwszy od tych największych takich jak kobiety w średnim wieku a skończywszy na tych najmniejszych takich jak mężczyźni czy też chociażby dzieci. Możliwości jest, bowiem bardzo wiele i możemy wyróżniać różne grupy docelowe w zależności od naszego indywidualnego zapotrzebowania. Jednak na pewno jedną z takich grup docelowych pod względem sprzedaży biżuterii jest grupa dzieci. Dokładniej rzecz biorąc biżuterii dla dzieci, która obecnie jest produkowana a następnie sprzedawana w bardzo wielu wszelkiego rodzaju punktach. Read the rest of this entry »

Rozwój złotnictwa

0

Posted by admin | Posted in Uncategorized | Posted on 25-02-2018

Rozwój, jaki na przełomie lat obejmował obszar złotnictwa, cechował się okresami obfitości, a co za tym idzie znacznego zainteresowania, jak równie i zupełnie odwrotnie. Totalnej biedy, a wręcz i zapomnienia. Ponieważ czasy były różne, a co za tym idzie społeczeństwu powodziło się raz lepiej raz gorzej. Oczywistym jest fakt opowiadający się za tym, że na samym początku trzeba zapewnić sobie godny byt, dopiero w drugiej kolejności można zainteresować się różnego rodzaju dodatkami. Mamy tutaj na myśli elementy, jakie do życia, nie są nam bezwzględnie potrzebne. Read the rest of this entry »