SWETR LUZNY Z OZDOBNA PLISA

0

Posted by admin | Posted in Uncategorized | Posted on 04-03-2018

SWETR LUŹNY Z OZDOBNĄ PLISĄ. Materiał: 36 dkg wełny w kolorze niebieskim; druty nr 2 Ściągacz- 1 oczko prawe, 1 oczko lewe. Wykończenie swetra – plisę szerokości 15 oczek wykonać następującym ściegiem: 1 rząd – 1 oczko lewe, dodać 1 oczko (z nitki między oczkami przerobić 1 oczko prawe), 5 oczek prawych, 3 oczka przerobić razem na lewo, 5 oczek prawych, dodać 1 oczko jak poprzednio, 1 oczko lewe; 2 i 4 rząd – 1 oczko prawe, 13 oczek lewych, 1 oczko prawe; 3 rząd – 1 oczko lewe, 13 oczek prawych, 1 oczko lewe; 5 rząd – jak pierwszy itd. Ścieg pończoszniczy – 1 rząd – oczka prawe, 2 rząd oczka lewe. próba – 13 oczek ściegiem pończoszniczym = 4 cm. Read the rest of this entry »

Biżuteria ślubna

0

Posted by admin | Posted in Uncategorized | Posted on 26-02-2018

Ślub jest jednym z najważniejszych elementów, dni w naszym życiu. Przystępując do niego mamy na sobie gęsią skórkę, ręce się pocą a tajże wiele innych objawów stresu. Jest to z reszta wówczas normalne działanie w takich sytuacjach. Tym bardziej, że w dniu ślubu zawsze chcemy, aby wszystko wypadło najlepiej jak tylko to możliwe. A aby tak się stało to konieczne jest zapewnienie sobie i swojej ukochanej – pannie młodej odpowiedniego ubioru oraz podstawowych elementów, dodatków. Read the rest of this entry »

Biżuteria dla wszystkich

0

Posted by admin | Posted in Uncategorized | Posted on 25-02-2018

Wielu mężczyzn zdaje sobie z tego sprawę, że najbardziej oczekiwanym prezentem przez kobiety jest biżuteria. Ta podarowana bez względu na okazję, zawsze będzie czymś, co wywoła uśmiech na kobiecej twarzy. Tym samym nie przez przypadek powstało przekonanie, że najlepszym prezentem dla płci pięknej są diamenty. Jednakże te nie zawsze muszą występować w całkowicie pierwotnej postaci. Mogą cechować się szerokim wachlarzem zamienników, jakie oferuje nam rynek. Read the rest of this entry »

Biżuteria na prezent

0

Posted by admin | Posted in Uncategorized | Posted on 24-02-2018

Okazje, podczas jakich najczęściej pojawia się biżuteria, jako podarek, są zróżnicowane, jednakże występuje kilka schematów, jakimi posługujemy się, na co dzień. Mianowicie oczywistym jest fakt opowiadający się za tym, że okazja, z jaką mamy do czynienia, musi być nieco bardziej wyniosła, a niżeli standardowe. Jednym słowem musi wiązać się z nieco większym rozmachem, ponieważ powyższy obszar, musi wtapiać się w jej charakter. Poza tym musi być odpowiednio dopasowany. Przykładem pierwszym z brzegu, który idealnie rozświetli nam tę sytuację, są chrzciny. Read the rest of this entry »