PULOWER SPORTOWY

0

Posted by admin | Posted in Uncategorized | Posted on 06-03-2018

PULOWER SPORTOWY . Materiał: 68 dkg wełny żółtej; druty nr 3. Ściągacz- 1 oczko prawe, 1 oczko lewe. Ścieg pończoszniczy- 1 rząd – oczka prawe, 2 rząd – oczka lewe. Ściągacz angielski – 1 rząd- 1 oczko prawe, narzucić nitkę, zdjąć 1 oczko bez przerobienia itd. Read the rest of this entry »

Prezent dla kobiety

0

Posted by admin | Posted in Uncategorized | Posted on 26-02-2018

Nie od dziś wiadomo, że kobiety praktycznie całego świata chcą ładnie wyglądać i chcą otrzymywać bardzo wiele wszelkiego rodzaju prezentów. Jednych tańszych drugich znacznie droższych. Wszystko w zależności od indywidualnej sytuacji oraz okazji, na jaką dawany jest taki prezent ukochanej osobie w tym przypadku ukochanej kobiecie. Tym bardziej, że za każdym razem trzeba trafić w jej indywidualne gusta. Dlatego im więcej ją znamy tym będzie nam zdecydowanie lepiej. Read the rest of this entry »

Jezeli jednak wlosy sa niesforne i nie chca sie same ukladac, kobieta musi im pomóc sama lub skorzystac z uslug fryzjera

0

Posted by admin | Posted in Uncategorized | Posted on 18-02-2018

Jeżeli jednak włosy są niesforne i nie chcą się same układać, kobieta musi im pomóc sama lub skorzystać z usług fryzjera. Bardziej utalentowane w tym kierunku kobiety odwiedzają fryzjera tylko od czasu do czasu, na codzień czeszą się same. Dla nich głównie przeznaczamy poniższe uwagi, które mają pomóc w doborze takiego uczesania, które wyrównałoby i poprawiło. niektóre braki urody, a uwypukliło cechy korzystne. Rzeczą naj łatwiejszą jest nadanie twarzy, właśnie przez dobór odpowiedniej fryzury, takiego kształtu, który byłby możliwie idealny i najlepiej pasował do danej osoby. Read the rest of this entry »

Jest rzecza wazna, azeby zwrócic specjalna uwage na ulozenie wlosów w tylnej czesci glowy

0

Posted by admin | Posted in Uncategorized | Posted on 18-02-2018

Jest rzeczą ważną, ażeby zwrócić specjalną uwagę na ułożenie włosów w tylnej części głowy. Jest to miejsce, na którym specjalnie trudno jest samemu ułożyć włosy ze względu na złą widoczność. Dlatego też poleca się używanie specjalnych ręcznych lusterek, lub lustra trzyczęściowego, które najlepiej pomoże nam w ocenie całej fryzury i ułatwi obejrzenie jej ze wszystkich stron. Harmonijna linia całej sylwetki zależy również od odpowiedniego uczesania. Przy idealnych wymiarach głowa powinna mniej więcej stanowić 1/7 wzrostu. Read the rest of this entry »