Biżuteria na prezent

0

Posted by admin | Posted in Uncategorized | Posted on 18-09-2019

Nie tylko w zagranicznych filmach, ale również i w życiu osobistym niejednokrotnie dochodzi do takiej sytuacji, że wręczamy swoim bliskim lub znajomym a czasami nawet partnerom biznesowym biżuterię na prezent. Biżuterię w różnym stylu a także różnej klasy. Albowiem w przypadku naszych bliskich czasami wystarczy jedynie biżuteria średniej klasy. Srebrny łańcuszek ze specjalnym wisiorkiem lub małym kamieniem lub jakaś prosta bransoletka. Jednym słowem biżuteria z sieciówek lub podobna do tych, które możemy spotkać właśnie w takim miejscu. Read the rest of this entry »

Zawód jubiler

0

Posted by admin | Posted in Uncategorized | Posted on 17-09-2019

Zawód jubilera od zawsze był jednym z bardziej prestiżowych. Ponieważ osoba prowadząca zakład jubilerski, cechowała się dużym poziomem zamożności, jak również i znacznymi umiejętnościami. Co zaś najważniejsze musiała posiadać wiedzę, po to by oceniać, czy biżuteria, jaka jest im przynoszona jest prawdziwą, i jakiej jakości. Dziś w celu powyższej weryfikacji wykorzystuje się specjalistyczne urządzenia. Jednakże kiedyś dokonywało się tego na oko. Read the rest of this entry »

Biżuteria z wakacji

0

Posted by admin | Posted in Uncategorized | Posted on 14-09-2019

Co roku każdy z nas podczas codziennej pracy marzy o tym, aby już w najbliższym czasie udać się na szybkie wakacje na podstawie, których będą w stanie wypocząć i uzyskać dodatkowe siły na dalszą pracę. One są, bowiem z tego wszystkiego najważniejsze pod każdym względem. Wakacje pozwalają na oddech od świata codziennego, do którego jednak należy powrócić po krótszym lub dłuższym czasie. Bez pracy ani rusz, bez niej nie będziemy w stanie się utrzymać. Jednak, gdy tylko uda nam się wyjechać na takie wakacje to powinniśmy zrobić wszystko, aby mieć z nich jak najlepsze wspomnienia. Read the rest of this entry »

Oczyszczanie takie stosuje sie zwykle przed myciem, które powinno miec miejsce jeden raz na 7-10 dni

0

Posted by admin | Posted in Uncategorized | Posted on 11-09-2019

Oczyszczanie takie stosuje się zwykle przed myciem, które powinno mieć miejsce jeden raz na 7-10 dni. Jeżeli jednak zachodzi konieczność, to powyższe oczyszczanie powtarzać trzeba częściej. Codziennie, systematycznie należy całą skórę głowy przecierać mieszankami odtłuszczającymi. Wszystkie wysuszające zabiegi kosmetyczne (trwała ondulacja, mycie w szamponie itp. ) są raczej korzystne. Read the rest of this entry »

Nalezy bacznie zwracac uwage, czy wlosy dobrze znosza tego rodzaju “konska kuracje”

0

Posted by admin | Posted in Uncategorized | Posted on 10-09-2019

Należy bacznie zwracać uwagę, czy włosy dobrze znoszą tego rodzaju końską kurację. Na zakończenie kilka słów o ogólnym postępowaniu w przypadkach łojotoku. Trzeba zwrócić uwagę na należyte odżywianie, tryb życia, uprawianie sportów i zapewnienie odpowiedniej ochrony dla włosów w okresie nagłych zmian temperatury i dużego nasłonecznienia. Ważnym czynnikiem jest również odpowiednia ilość witamin, które odgrywają dużą rolę we wzroście i ochronie włosa przed szkodliwymi czynnikami. Z diety wyłączamy duże ilości tłuszczów i węglowodanów, ograniczamy ostre pokarmy i alkohol, a podajemy większe ilości białka. Read the rest of this entry »

Jest rzecza wazna, azeby zwrócic specjalna uwage na ulozenie wlosów w tylnej czesci glowy

0

Posted by admin | Posted in Uncategorized | Posted on 10-09-2019

Jest rzeczą ważną, ażeby zwrócić specjalną uwagę na ułożenie włosów w tylnej części głowy. Jest to miejsce, na którym specjalnie trudno jest samemu ułożyć włosy ze względu na złą widoczność. Dlatego też poleca się używanie specjalnych ręcznych lusterek, lub lustra trzyczęściowego, które najlepiej pomoże nam w ocenie całej fryzury i ułatwi obejrzenie jej ze wszystkich stron. Harmonijna linia całej sylwetki zależy również od odpowiedniego uczesania. Przy idealnych wymiarach głowa powinna mniej więcej stanowić 1/7 wzrostu. Read the rest of this entry »

Wlosy za uszami powinny byc lekko podniesione

0

Posted by admin | Posted in Uncategorized | Posted on 10-09-2019

Włosy za uszami powinny być lekko podniesione. Przy twarzy kwadratowej należy stworzyć linie krzywe, tak aby przeciwstawić je kwadratowi i starać się twarz wydłużyć. Najlepiej uczynią to delikatne wysokie fale zaokrąglone nieco na szczycie głowy. Nie należy czesać się szeroko ani z przedziałkiem pośrodku. Przy twarzy podłużnej dążeniem naszym jest uzyskanie efektu rozszerzenia i skrócenia twarzy. Read the rest of this entry »

Po narzuceniu 105 oczek na druty nr 3 zrobic sciagacz wysokosci 3 cm

0

Posted by admin | Posted in Uncategorized | Posted on 01-09-2019

Po narzuceniu 105 oczek na druty nr 3 zrobić ściągacz wysokości 3 cm. Następnie zmienić druty na nr 4 i przerabiać dalej ściegiem pończoszniczym. Środkowe 17 oczek oraz po 9 oczek z obu boków w odległości 10 oczek od brzegu przerabiać ściegiem krzyżowanym. Pasy boczne tworzą się z 9 oczek, które przerabia się jak pasy środkowe pas prawy ze skrzyżowania oczek na prawo, a lewy przez skrzyżowanie oczek na lewo; z obu stron pasa przerabia się po 1 oczku lewym. W 1 rzędzie po ściągaczu dodać równomiernie 10 oczek. Read the rest of this entry »