Prezent dla kobiety

0

Posted by admin | Posted in Uncategorized | Posted on 18-12-2018

Nie od dziś wiadomo, że kobiety praktycznie całego świata chcą ładnie wyglądać i chcą otrzymywać bardzo wiele wszelkiego rodzaju prezentów. Jednych tańszych drugich znacznie droższych. Wszystko w zależności od indywidualnej sytuacji oraz okazji, na jaką dawany jest taki prezent ukochanej osobie w tym przypadku ukochanej kobiecie. Tym bardziej, że za każdym razem trzeba trafić w jej indywidualne gusta. Dlatego im więcej ją znamy tym będzie nam zdecydowanie lepiej. Read the rest of this entry »

Jezeli jednak wlosy sa niesforne i nie chca sie same ukladac, kobieta musi im pomóc sama lub skorzystac z uslug fryzjera

0

Posted by admin | Posted in Uncategorized | Posted on 10-12-2018

Jeżeli jednak włosy są niesforne i nie chcą się same układać, kobieta musi im pomóc sama lub skorzystać z usług fryzjera. Bardziej utalentowane w tym kierunku kobiety odwiedzają fryzjera tylko od czasu do czasu, na codzień czeszą się same. Dla nich głównie przeznaczamy poniższe uwagi, które mają pomóc w doborze takiego uczesania, które wyrównałoby i poprawiło. niektóre braki urody, a uwypukliło cechy korzystne. Rzeczą naj łatwiejszą jest nadanie twarzy, właśnie przez dobór odpowiedniej fryzury, takiego kształtu, który byłby możliwie idealny i najlepiej pasował do danej osoby. Read the rest of this entry »

Niektóre loki nawija sie luzno na lokówki (papiloty)

0

Posted by admin | Posted in Uncategorized | Posted on 09-12-2018

Niektóre loki nawija się luźno na lokówki (papiloty). Z kolei włosy należy wysuszyć, a potem rozczesywać, nadając głowie ostateczny kształt. Wspomniano. że do ondulacji wodnej używa się płynów lepiących. Czy jest to konieczne? Oczywiście nie zawsze. Read the rest of this entry »

Trwala ondulacja na zimno staje sie obecnie coraz bardziej popularna

0

Posted by admin | Posted in Uncategorized | Posted on 08-12-2018

Trwała ondulacja na zimno staje się obecnie coraz bardziej popularna. Teoretycznie może być ona wykonywana przez samą kobietę w domu lub przy pomocy drugiej osoby. Umyte i lekko podsuszone włosy moczy się wodnym roztworem płynu i nawija na specjalne (drewniane lub z tworzywa) wałeczki. Potem nakręcone włosy moczy się powtórnie płynem i zakłada na głowę szczelny kaptur (np. nylonowy). Read the rest of this entry »